Haber

Ali Koç duyurdu: Melissa Vargas geri dönüyor

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün Yüksek Divan Divan Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu.

Ali Koç’un açıklamaları şöyle:

“Dün geceye kadar liderdik. Bir maç eksikle ikinci sıradayız. Sağlam adımlarla ilerliyoruz. 23. hafta itibarıyla 60 puanla kulüp tarihimizin en yüksek skoruna ulaştık. Bu akşam zorlu bir maç olacak. İnşallah şans yanımızda olur ve 3 puanla döneriz.”

‘KRUNIC’İ 3 MİLYON EURO’NUN ALTINDA SATIN ALDIK’

Transferde hızlı davrandık ve takım mühendisliğini daha iyi yaptık. Krunic ve Bonucci’yi yakaladık. Krunic yazın çok daha pahalıya mal olabilirdi ama şimdi onu 3 milyon euronun altında bir fiyata aldık. Leonardo Bonucci’yi liderlik karakteri ve son sezonundaki şampiyonluk arzusu nedeniyle getirdik. ” Stoper hattının şiştiği söyleniyor ama FC Nordsjaelland maçını stoper olmadan oynadık.”

‘ATLETICO, MADRİD’DEN ALACAĞI PARADAN VAZGEÇTİ’

“Çağlar Söyüncü’nün transferi ile kulübü arasında kapatılamaz bir fark vardı. Biz masadan çekildik. Çağlar, sadece 4 ay Fenerbahçe’de oynayabilmek için büyük bir fedakarlık yaptı ve yaptığı anlaşmada imza parasının büyük bir kısmından feragat etti” Atletico Madrid’le bu miktarın ne kadar olduğunu ona sormadım.” “Ama milyonlarca avroluk bir bonservis bedelinden vazgeçti. Kendisine özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bu transfer için Madrid’de adeta kamp kuran Selahattin Baki’ye teşekkür ediyorum.”

‘MELISSA VARGAS GERİ DÖNÜYOR’

“Voleybol Federasyonu ve yöneticilerimizin çabaları ve Vargas’ın menajer şirketinin de küçük bir baskısıyla Melisa Vargas’ın takıma geri döneceğini duyuruyorum. Lisans işlemleri tamamlandı. Halen sakatlığı var, yeni oynamaya başladı. İnşallah mart ve nisan aylarında bize katkı sağlar.Bu transferin bir maliyeti oldu.Bize destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyorum.

Biraz TFF’den bahsetmek istiyorum… Bu kadar kısa sürede bu kadar olağanüstü olayın yaşandığı ülkemizde futbol hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor. TFF’nin konseylerinin ve hakemlerinin kararları ve performansları, Avrupa’nın büyük liglerinde görülmemiş düzeyde kaderimizi etkiliyor. Tek isteğimiz adil bir yönetim ve hakem kararlarında çifte standartların ortadan kaldırılmasıdır. “

(SPOR HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu