Haber

Canik Adını Altın Harflerle Yazdı

Canik Belediyespor Kulübü, Karadeniz Bölgesi basketbol gruplarının ortasında 3 kategoride Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan tek kulüp oldu.

Canik Belediyespor Kulübü, gösterdiği üstün performansla Karedeniz basketboluna damgasını vurdu. Parke zeminde ortalığı karıştıran Canik Belediyespor Kulübü, Karadeniz Bölgesi’nde düzenlenen bölgesel turnuvalarda U-14, U-16 ve U-18 kategorilerinde şampiyon olarak Anadolu Turnuvası’na katılmaya hak kazandı.

Canik İmzalı Birincilik Ödülleri

Canik Belediyespor Kulübü, kız basketbolunda 3 farklı kategoride şampiyon olarak Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan tek kulüp oldu. Karedeniz Bölgesi’nde U-14, U-16 ve U-18 kategorilerinde şampiyon olan Canik Belediyespor Kulübü, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenleyeceği Anadolu Şampiyonası’nda mücadele edecek. Canik sporcularının başarısı tüm ilçeye büyük sevinç getirirken, Anadolu Şampiyonası heyecanı tüm ilçeyi kasıp kavurdu.

“Şampiyonluk yolundayız”

Canik sporcularını başarılarından dolayı tebrik eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Sporcularımız büyük bir başarı göstererek Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar. Anadolu Şampiyonası’nda 3 farklı kategoride şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Her kategoride birinci olacaklarına yürekten inanıyorum. Sporcularımız gururumuz olmaya ve ilçemize başarılar getirmeye devam edeceklerdir. Anadolu Şampiyonası’nda mücadele edecek tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

mezitli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu