Yaşam

EGO 11. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un herkesi ekrana kilitleyen dizisi EGO dün akşam 11. bölümüyle ekrana geldi. Kanalın düşük reytingler nedeniyle final yapmaya karar verdiği EGO dizisinin 13. bölümde ekranlara veda edeceğini öğrenmiştik. Pastel Film dizisinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek parça full izleme ekranı…

EGO son bölümde; Elif’in bugüne kadar söylediği bütün saçmalıklar birer birer ortaya çıkıyor. Bu durum Erhan’ın Elif’le tüm bağlarını koparmasına neden olur.

Sibel ise kafasını karıştıran tüm sorulara rağmen Almanya’ya gitmekten vazgeçip kalmaya karar verir.

Erhan’ın ona yaptığı gibi onun yanında olacak ve destekçisi olacaktır. Erhan ise Sibel’i de yanına alarak geçmişe doğru yeni bir yolculuğa çıkar.

Erhan’ı tam anlamıyla tanımak isteyen Sibel, onunla her yola çıkmaya hazırdır.

Erhan tarafından terk edildikten sonra paramparça olan Elif’i toparlayıp güzelleştirmeye can atan Tuncay, onun için her şeyi yapmaya hazırdır.

EGO Önceki Bölümde Neler Oldu?

Erhan ve Sibel’in yüzleşmesi işleri daha da zorlaştırdı. Erhan’a yakın olmanın her ikisine de zarar verdiğini düşünen Sibel, Timur’la Almanya’ya gitmeye karar verir. Erhan, Sibel’in kalmasını istese de başka çaresi olmadığının da farkındadır. Elif ve bebeğiyle birlikte olmak zorundadır. Öte yandan Elif ve Tuncay büyük bir sırrı paylaşır. Tuncay, Elif’i gerçeği söylemesi için ikna etmeye çalışır ama Elif’in Erhan’ı kaybetmeye hiç niyeti yoktur.

EGO 11. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu