Haber

İnce: ‘Hoş geldin, hoşçakal’ demek değil; Darılırsa Kemal Bey’i arayabilirim dedim.

Ülke Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, TV100’de Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Az önce Konuştum’ programına katıldı.

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “seçim önerisi” ile ilgili tartışmaların sorulması üzerine Muharrem İnce, Millet İttifakı’nın seçim görüşmeleri sırasında kendisiyle görüşme yapılmadığını söyledi.

İnce, “İmzamızı topladık, sonra kura çekilecek. Kuraya 24 saat kaldı, 29. Vatan Partisi’ne Kılıçdaroğlu Bey geldi, depremi konuştuk, sandık konuştuk” güvenlik ve trollerden bahsettik.Saldırıyorlar hain diyorlar durdurun dedim.Yazık birbirimize ihtiyacımız var,ikinci turda sen mi ben mi kalırım bilmiyorum dedim. Birbirimizi kırmayalım dedim.”

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu ile ortak açıklaması sona ererken söylediği “Hoş geldiniz, hoşçakalın, hoşçakalın” sözlerinde herhangi bir maksat bulunmadığını belirten İnce, “Hoş geldiniz, hoşçakalın, bir kastım yok. Engin Altay bile beni aradı, Kemal Bey’in bir dargınlığı varsa onu arayayım dedim, hayır sana inanıyorum dedi. (HABER MERKEZİ)

habersaimbeyli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu