Haber

Yeni Nesil Ev Sahibi: Kiracısının Evini Soydu

Ev sahibi-kiracı kavgalarına alıştığımız bu günlerde Bursa’dan oldukça farklı bir haber geldi. Ev sahibi bu kez de kiracısının evine zorla girerek 400 bin lira altın ve döviz çaldı. Daha önce ev sahibinin hareketlerinden şüphelenen kiracı, eve kurduğu güvenlik kamerasıyla ev sahibini an be an kaydetti.

Geçtiğimiz günlerde Merkez Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı Mahallesi 2. Kızıl Sokak’ta ev kiralayan Ecem Gökçe S. (33), evin sahibi Ayşegül K. (42) ile komşuluk ilişkilerine başladı.

Bir süre sonra odasındaki mücevher ve paralarını sakladığı kutunun açıldığını ve değerli eşyalarının tükendiğini fark eden Ecem Gökçe S., evine güvenlik kamerası taktırdı.

Komşuluk ilgisi devam eden Ecem Gökçe, evin sahibi Ayşegül K.’yi çaya davet etti. Kirayı ödemek için cebinden dolar çıkaran Gökçe, parayı ev sahibine verirken, ikili görüşmenin ardından dağıldı.

Eğlenmek için dışarı çıkan Gökçe, evine kurduğu kamera ve alarm sistemi nedeniyle cep telefonuna gelen bildirimin ardından kamera kayıtlarını izledi.

Kiracı, ev sahibinin değerli eşyaların bulunduğu kutudan parayı aldığını görünce gözlerine inanamadı. Parasını çalan kişinin evin sahibi olduğunu anlayan Gökçe, durumu polise bildirdi.

Ev sahibi takımı takip eden takımlar para ve altın kazanırken, Ayşegül K. gözaltına alındı ​​⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu