Teknoloji

Eski Twitter Logolu iPhone 11 İnanılmaz Fiyata Satışta

Geçtiğimiz günlerde isim ve tasarım değiştiren telefonlarında Twitter’ı güncellemeyen kullanıcılar, internette adeta kendilerine bir sektör oluşturdu. Eski ikonik logoya sahip iPhone cihazları rekor fiyatlarla satışa sunuldu.

eBay’de satıldı

Sosyal medya platformundaki yenilikler, App Store ve Google Play Store üzerinden kullanıcılarla buluştu. Birçok kişi Twitter’ın yeni logosunu ve taşınabilir uygulamayı güncellemesini merak ederken, bazı kullanıcılar bu durumu fırsata çevirdi. Taşınabilir uygulamaya güncellemeyi reddedenler telefonlarını çok yüksek fiyatlara listelediler.

Bir koleksiyon parçası olarak kabul edilir.

Eski Twitter logosunu taşıyan iPhone modelleri koleksiyon adı altında paraya çevriliyor. Bazı cihazlar çevrimiçi mağazalarda binlerce dolara satılıyor. Bir kişide eski Twitter logolu iPhone 11 Pro Max telefon 25 bin dolara satışa sunuldu. İlan kısa bir süre sonra kaldırıldı. Telefonun satılıp satılmayacağı şimdilik netlik kazanmadı.

800 dolardan başlayan fiyatlarla

Aynı eski Twitter logosuna sahip diğer telefonlar 800 ila 1000 dolar arasında satılıyor. Elbette bu fiyatlar telefonun modeline göre değişiklik gösteriyor. iPhone sahipleri şu anda cihazlarındaki uygulamayı güncellemeyi reddetseler de ileride bu değişikliğe katılmak zorunda kalacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu