Haber

Konyaspor’un yeni başkanı Fatih Özgökçen oldu

Konyaspor’da bugün yapılan olağanüstü genel kurulda Fatih Özgökçen yeniden başkan seçildi.

Konyaspor’da 400 delegenin katıldığı muhteşem genel kurul toplantısı Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Konyaspor Lideri Fatih Özgökçen yaptığı konuşmada, genel kurulun kulüp için bir milat olduğunu ve alınacak kararların kulübün demokrasi kültürüne büyük katkı sağlayacağını söyledi.

FATİH ÖZGÖKÇEN: BELİRLENEN HEDEFLERE GÖRE İLERLEDİK Özgökçen, “Yönetime geldiğimizde ilk dönem bazı hedefler koyduk ve bunu her seferinde dile getirdik. 4 yılda hep ilk 10’da olmak.Sürdürülebilir bir mali yapı oluşturacağımızı belirttik.Bu hedefleri gerçekleştirmek için verdiğimiz emeği hepiniz biliyorsunuz.Allaha şükür istikrarlı bir şekilde ilerledik ve değerli başarılara imza attık. Ne pahasına olursa olsun bu duruşumuzdan asla vazgeçmedik ve asla vazgeçmeyeceğiz.Çünkü dünden bugüne bir hareket değil, renklerimize gönül vermiş 10 binlerce taraftarımızın hikayesidir. Bugün ne mutlu bize ki, taraftarımızın gündeminde olan bir şekilde ligde şampiyon olmayı hayal edebildik.” Özgökçen, kulübün 552 milyon TL borcunun da olduğunu belirtti. Özgökçen, “Konyaspor’un borcu 3 milyonluk bir şehir için ciddiye alınacak bir borç değil. Konyaspor’un borcu bugün itibariyle 552 milyon TL. Denildiği gibi 900 milyon 1 milyar borç değil. Dalgalı ekonomik koşullar, borcun düşmüş olması gibi konuları da bizce bir iyileşme olarak değerlendirebilirsiniz.

Konyaspor Kulübü’nün 5 Haziran 2021 tarihinden itibaren başkanlığını yürüten Avukat Fatih Özgökçen yeniden başkan seçildi. Böylece Konyaspor’da Fatih Özgökçen’in transferi 3. kez başlamış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu